Aktuality

Aktuální informace ze školního prostředí

Kalendář událostí

květen,
2022
26 květen 2022
pon úte stř čtv pát sob ned
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 May 2022
2 Monday, 2 May 2022 3 Tuesday, 3 May 2022 4 Wednesday, 4 May 2022 5 Thursday, 5 May 2022 6 Friday, 6 May 2022 7 Saturday, 7 May 2022 8 Sunday, 8 May 2022
9 Monday, 9 May 2022 10 Tuesday, 10 May 2022 11 Wednesday, 11 May 2022 12 Thursday, 12 May 2022 13 Friday, 13 May 2022 14 Saturday, 14 May 2022 15 Sunday, 15 May 2022
16 Monday, 16 May 2022 17 Tuesday, 17 May 2022 18 Wednesday, 18 May 2022 19 Thursday, 19 May 2022 20 Friday, 20 May 2022 21 Saturday, 21 May 2022 22 Sunday, 22 May 2022
23 Monday, 23 May 2022 24 Tuesday, 24 May 2022 25 Wednesday, 25 May 2022 26 Thursday, 26 May 2022 27 Friday, 27 May 2022 28 Saturday, 28 May 2022 29 Sunday, 29 May 2022
30 Monday, 30 May 2022 31 Tuesday, 31 May 2022 1 2 3 4 5

Nové školní události .

Ukázat události ze všech kategorií


Kontaktní údaje

ZŠ J. A. Komenského Kly,
příspěvková organizace

  • dummy+420 731 718 205

  • dummy+420 731 718 205

  • dummy zs.kly@centrum.cz

Kalendář akcí

květen 2022
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Projekty

doucovani-letak-pro-publicitu-npo1.jpg

Search